Rabtrolley

Rabtrolley MAXI All Black

 

Wózek skelpowy MAXI All Black 210 l.  to - najbardziej  ekologiczna i ekonomiczna wersja modelu MAXI.

Wózek MAXI All Black 210 l.  .jest wykonany w całości z tworzywa pochodzącego z recyklingu i jest dostępny w eleganckim kolorze czarnym.

Kosz wózka jest wyprodukowany z poliwęglanu, materiału niezwykle eleganckiego o doskonałych właściwościach mechanicznych. Wózek charakteryzuje się dużą wytrzymałością i ładownością.  MAXI All Black, pomimo dużej pojemności i rozmiaru, jest lekki co sprawia, że jest bardzo wygodny w  manewrowaniu, nawet z załadowanym koszem.

Cechą charakterystyczną wózków sklepowych Rabtrolley jest łatwość czyszczenia. Specjalnie opracowany kształt perforacji kosza ułatwia przepływ wody po powierzchni tworzywa, a co za tym idzie, usuwania zabrudzeń.

Przy większych zamówieniach istniej możliwość realizacji kosza wózka w innym wybranym przez Klienta kolorze. .

Wózek MAXI cechuje kompaktowość gniazdowania i wynosi jedynie23 cm.

Wózek sklepowy MAXI jest standardowo wyposażony w kółka z metalowym cynkowanym widelcem o średnicy100 mm. Opcjonalnie jest możliwość zamówienie kółek plastikowym widelcem, bądź kółek na ruchome chodniki o średnicy125 mm.

Wózek sklepowy MAXI jest seryjne wyposażony w ergonomiczne siedzisko dla dziecka, półkę na produkty delikatne i wieszak na torbę.

Akcesoria dodatkowe:

 

Wybierz kolor: Czarny
Wyposażenie standardowe: wieszak na torbę siedzisko dla dziecka rączka standardowa półka na delikatne produkty
Wyposażenie opcjonalne: zamek na monety półka na butelki personalizacja boczna rączka typu display personalizacja rączki display personalizacja rączki standardowej
Rodzaj kółek: 100 mm 125 mm - 100% syntetyczne 125 mm - chodniki ruchome

Rabtrolley MAXI All Black

Dane techniczne Instrukcja