Rabtrolley

Rabtrolley MIDI Eko

 

Wózek  sklepowy  MIDI  Eko160 l. jest wykonany z tworzywa sztucznego i różni się tym od wersji Basic, że tworzywo z którego wykonana jest rama pochodzi z recyklingu . Kosz wózka jest wyprodukowany z poliwęglanu, materiału niezwykle eleganckiego o doskonałych właściwościach mechanicznych. Wózek charakteryzuje się dużą wytrzymałością i ładownością.  MIDI Eko, pomimo dużej pojemności i rozmiaru, jest lekki co sprawia, że jest bardzo wygodny w  manewrowaniu, nawet z załadowanym koszem.

Cechą charakterystyczną wózków sklepowych Rabtrolley jest łatwość czyszczenia. Specjalnie opracowany kształt perforacji kosza ułatwia przepływ wody po powierzchni tworzywa, a co za tym idzie, usuwania zabrudzeń.

Kosz wózka występuje w 5 standardowych kolorach: przezroczystym, pomarańczowym, czerwonym, niebieskim i zielonym.

Rama wózka MIDI Eko jest produkowana w kolorze czarnym.

Rączka i siedzisko dla dziecka są dostępne w kolorze szarym.

Przy większych zamówieniach istniej możliwość realizacji kosza wózka w innym wybranym przez Klienta kolorze.

Wózek MIDI cechuje kompaktowość gniazdowania i wynosi jedynie23 cm.

Wózek sklepowy MIDI jest standardowo wyposażony w kółka z metalowym cynkowanym widelcem o średnicy100 mm. Opcjonalnie jest możliwość zamówienie kółek plastikowym widelcem, bądź kółek na ruchome chodniki o średnicy125 mm.

Wózek sklepowy MIDI jest seryjne wyposażony w ergonomiczne siedzisko dla dziecka, wieszak na torbę i  wbudowany w rączkę zamek na monety .

Akcesoria dodatkowe:

 

Wybierz kolor: Niebieski Pomarańczowy Czerwony Transparentny Zielony Specjalny - możliwość wybrania dowolnego koloru
Wyposażenie standardowe: wieszak na torbę siedzisko dla dziecka rączka standardowa
Wyposażenie opcjonalne: zamek na monety półka na butelki personalizacja boczna rączka typu display personalizacja rączki display personalizacja rączki standardowej
Rodzaj kółek: 100 mm 125 mm - 100% syntetyczne 125 mm - chodniki ruchome

Rabtrolley MIDI Eko

Dane techniczne Instrukcja