Rabtrolley MINI Basic

 

Wózek sklepowy  MINI Basic 80 l.: “Mały Geniusz”.

Wózek wykonany jest w całości z tworzywa sztucznego i charakteryzuje się innowacyjnym włoskim designem. Został zaprojektowany jako przemyślana alternatywa dla ręcznego koszyka zakupowego.

Wózek sklepowy MINI Basic ma ładowność do40 kg. Jest wyposażony w wygodną półkę na butelki, dzięki której cała pojemość kosza pozostaje do dyspozycji klienta i stwarza możliwość załadowania go większą liczbą produktów.

MINI Basic wyróżnia się wyjątkową zwrotnością i łatwością prowadzenia oraz kompaktowością gniazdowania (tylko11 cm) dzięki tym cechom jest on idealnym rozwiązaniem dla sklepów o niewielkiej powierzchni sprzedażowej. Model Mini Basic jest produkowany z tworzywa w czterech standardowych kolorach: czerwonym, pomarańczowym, zielonym i niebieskim. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość wyprodukowania wózków w dowolnym kolorze z palety RAL i Pantone. 

Wózek standardowo wyposażony jest w kółka z metalowym widelcem o średnicy75 mm, istnieje również możliwość zamówienia kółek o średnicy100 mmoraz kółek na ruchome chodniki (Ø125 mm).

Wózek może zostać spersonalizowany poprzez umieszczenie etykiety z logo sklepu na przodzie kosz.

Mini Basic jest dostępny w wersji ze rączką zwykłą lub z rączką zintegrowaną z zamkiem na monety.

Wybierz kolor: Zielony Pomarańczowy Czerwony Niebieski Specjalny - możliwość wybrania dowolnego koloru
Wyposażenie standardowe: wieszak na torbę półka na butelki
Wyposażenie opcjonalne: zamek na monety personalizacja
Rodzaj kółek: 75 mm 100 mm 125 mm - chodniki ruchome
Dziękujemy za złożenie zapytania

Rabtrolley MINI Basic

Dane techniczne Instrukcja